Antalya Biorezonans Merkezi – Uzman Dr. Bülent Tütüncü

Antalya biorezonans terapisi

Kuantum fiziği her şeyin ve herkesin her birinin kendi titreşimsel imzası ile enerjisi olduğunu ortaya koymuştur. Biorezonans, kuantum fiziğinin bu temel prensiplerine göre geliştirilmiştir.İnsan vücudu 10hz ve 150khz arasındaki harmonik aralıkta rezonansa girdiğinde, hormonların 10hz aralığında titreştiği, bağışıklık sisteminin 67khz, sinirlerin 100khz ve beyninin 150khz olduğu tespit edildi.

Biorezonans, insan vücudundaki hücrelerin etrafına yaydığı biyofiziksel frekansları inceleyen, bu frekansları işleyerek uygulanan ağrısız, acısız ve yan etkisiz bir terapi yöntemidir. Biorezonans,bilimsel birçok çalışmaya da konu olan ve geçerliliği kabul edilen bir yöntemdir.

1970’lerin sonunda kuantum fizikçileri ve tıp doktorları tarafından geliştirilen ve dünya çapındaki terapistler tarafından kullanılan Biorezonans Terapisi, hastalığın patolojik enerji kaynaklarını ele almanın güvenli ve invazif olmayan bir yoludur.

Bicom, Mora ve Vega gibi bir biorezonans makinesi vücudu tarar ve bir kişinin salınımlarını analiz ederek dengesizlikleri test eder. Dengesizliğin nedenlerini belirlemek için kullandığı geniş bir frekans veritabanını kullanır.

Tedavi basittir – yanlış frekansları kaldırın ve doğru olanları girin. Bu, “patolojik, rahatsız edici enerjileri” ters çevirerek ve vücuda ters döndürerek, böylece patolojik sinyalleri iptal ederek yapılır. Bu, vücudun normalde, özellikle de kendini gençleştirmede daha iyi çalışmasını sağlar.

İnsan organizması ve onu oluşturan hücreler, dokular, ve organlar etrafına değişik elektromanyetik frekanslar yayar. Hasta ve sağlıklı insanın ve organların frekans yapıları birbirinden büyük ölçüde farklıdır.

 

Biorezonans yöntemiyle yapılan özel kan testinde, aşağıdaki başlıklar tespit edilmektedir:

– Kanser hücreleri

– Alerjenler

– Besin alerjileri

– Aşı alerjileri

– Virüsler

– Bakteriler

– Parazitler

– Mantarlar

– Kimyasal maddeler

– Ağır metaller

– Çevre toksinleri

– Gıda katkıları

Biyorezonans Terapisi dünya çapında kullanılmaktadır ve giderek daha yaygın bir kullanım alanı bulmaktadır. Almanya’da biorezonans cihazları 1970’lerden beri uygulanmaktadır. Bazı klinikler, Bioresonance Terapisini tamamlayıcı sağlık yaklaşımlarının bir parçası olarak kullanır. Bazıları dejeneratif hastalıklara odaklanır. Bazıları ise alerjilerde yoğun kullanım alanı bulurken, bazıları da cilt bakımında. Bazı uygulamalar veterinerlik hizmetleri de dahil olmak üzere kapsamlıdır.

Singapur’daki Hayvan Kurtarma Merkezinde, hayvanlardaki gıda intoleranslarını ve diğer rahatsızlıkları tanımlamak ve tedavi etmek için Bioresonance Terapi sunmaktadır. Sahipleri, tüm ortak proteinleri, koruyucuları, taneleri, örneğin evcil hayvanlarının gerçek işlemlerini gerçekleştirme testini yapabilir. Bu klinik, kanser bakım uzmanlığıyla tanınır ve bu çalışması verilen desteğin bir parçasıdır. İyi sindirim sağlığı, hem insanlarda hem de hayvanlarda sağlığın temelini oluşturur.

Biorezonans Terapisi duygusal olduğu kadar fiziksel rahatsızlıkları olanlar için de uygundur. Uygulamaları çok geniş kapsamlı. İnsan ve hayvan olarak, farklı sistemlerimizdeki doğal mükemmel enerji akışını bozabilecek birçok faktör tarafından bombardıman altında kalıyoruz. Biorezonans enerjik durumun bir görüntüsünü sunduğundan, bu modalite bütünsel bir önleyici sağlık stratejisine izin veren erken bir görünüm sunabilir. Biorezonans Terapisi bu nedenle sağlık sorunları ile ilgilenen insanlar için ve refahı olan insanlar için tavsiye edilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu cad.Beytaş Sitesi B Blok K:5, D:13, Muratpaşa - Antalya

Bizi Arayın

Bizi Arayın

0530 884 9519

Biz Yazın

Biz Yazın

antalyabiorezonans@gmail.com

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon