antalya biorezonans

Antalya’da Biorezonans Merkezleri

Biorezonans, vücudumuzdaki hücrelerin,  sağlıksız frekanslarını tespit edebilen bir rezonans oluşturmak için elektromanyetik dalgalar kullanan, cildin üzerine elektrotların yapıştırılmasını içeren girişimsel olmayan acısız, ağrısız ve yan etkisiz bir işlemdir. Cihaz daha sonra frekansı eşleştirebilir ve anormalliği ‘iptal’ edebilir. Makinenin elektromanyetik dalgalarının aynı zamanda, vücuttaki nikotin moleküllerini iptal ederek sigara içimi gibi bağımlılıkları da tedavi ettiği düşünülmektedir. 

Biorezonans Tedavisi Nedir?

Biorezonans tedavisi, hastanın kendi elektromanyetik dalgalanma spektrumu ile çalışan biyofiziksel bir tedavi yöntemidir. Bu, yöntemin hastaya ve maddeye özgü dalgalanmalara ilişkin bilgileri kullandığı anlamına gelir çünkü her maddenin bir dalga frekansı vardır.

Biorezonans terapisi vücudunuzun kendi enerji alanını kullanır. Vücudunuz (organlar, hücreler, dokular, kaslar vd.) kendine özgü elektromanyetik dalgalanmaları yayar. Biorezonans ekipmanı, bu dalgalanmaları vücudunuza yerleştirilen elektrotlar yoluyla kaydeder ve anormal dalgalanmaları elektronik olarak değiştirir; örneğin onları iyileştirici dalgalanmalar olarak vücudunuza geri göndermeden önce kutuplaşmayı tersine çevirir. Vücudu zorlayan sinyaller (çevresel baskılardan kaynaklanan dalgalanma düzenleri gibi) azaltılır ve ideal olarak elimine edilir. Bu, vücudun kendini iyileştirme ve onarma yeteneğini güçlendirir ve harekete geçirir. Biorezonans ile beden gittikçe daha fazla kendini düzenleyecek ve detoksifiye edecek bir pozisyonda tutuluyor.

Biorezonans terapisi ayrıca terapötik amaçlar için tolere edilmeyen yiyecekler, virüsler, bakteriler ve mantarlar gibi maddelerin dalgalanmalarını kullanır; Toksik ağır metaller, böcek ilaçları, çevresel kirleticiler ve dişlerde tolere edilmeyen malzemeler de kullanılır. Bu maddelerle kirlenmişseniz, enerji açısından tüm vücudunuz üzerindeki etkiler, ilgili madde için tam tersi bilgilere geçerek tamamen ortadan kaldırılabilir. Bu, vücudunuzun kendi savunma ve kendini iyileştirme yeteneklerini önemli ölçüde güçlendirmesiyle sonuçlanır.

BICOM ve diğer biorezonans cihazları dalgalanmaları, EKG veya EEG gerçekleştirmek için kullanılanlara benzer kablolar üzerinden kaydeder. El elektrotları, ayak elektrotları, hareketli elektrotlar, esnek elektrotlar ve diğerleri gibi çeşitli elektrotlar kullanılabilir. Ağrılı noktalar hakkında hedefe yönelik bilgi elde etmek için belirli bir noktada elektrot kullanılabilir. Akupunktur noktaları, vb. Cihazdaki biyolojik filtre, anormal dalgalanmalardan sağlıklı bir şekilde ayrılır. Sağlıklı dalgalanmalar güçlendirilmiş veya zayıflatılmış formda geri döndürülür ve anormal dalgalanmalar elektronik olarak ters çevrilir ve geri döndürülür. Bu şekilde üretilen “karşı-dalgalanmalar” vücuttaki anormal dalgalanmaları zayıflatır veya ideal olarak onları tamamen ortadan kaldırır. Bu nedenle anormal bilgileri düzeltir. Biorezonans terapisini uygulayan hekim, her durumda cihazın uygun ayarlarını yapmaktadır ve ilgili sorunun çözümüne uygun düzenlemeleri denetlemektedir. Yapmayacaksın her zaman bir şeyler hisset. Özellikle vücudunuzdaki anormalliklerin bulunduğu bölgelerde hafif bir sıcaklık, karıncalanma veya kasılma hissi olabilir. Eski lezyonlar (eski, iyileşmemiş iltihaplanma alanları) dişlerde veya yara izlerinde olduğu gibi kendini gösterebilir. Bu nedenle, terapistinize, gözlemler sırasındaki gözlemleriniz hakkında bilgi vermeniz önemlidir.

veya tedaviden hemen sonra, evde meydana gelen semptomları not etmek ve bir sonraki tedavi seansında terapisti bilgilendirmek (örneğin, burun akıntısı alabilir veya ishal şeklinde artan dışkılama yaşayabilirsiniz).

Aşağıda, özellikle biorezonans terapisi ile etkili bir şekilde tedavi edilebilen hastalıklardan bazıları verilmiştir:

Cilt rahatsızlıkları:

  • Döküntü, nörodermatit, egzama, kurdeşen,
  • Güneş ışığına alerji, sedef hastalığı, vitiligo, alopesi ve romatizma.

Solunum bozuklukları:

  • Astım, saman nezlesi, kronik rinit, kronik bronşit

Sindirim sistemi rahatsızlığı:

  • Ülseratif kolit, diyare, şişkinlik, kabızlık, gastrit, kolit, crohn, ülseratif kolit

Sinir bozuklukları:

  • Migren, kulak çınlaması, tenisçi dirseği, trigeminal nevralji
  • Candida mantar enfeksiyonları alerjisi olan kişilerde de görülür, çünkü alerjisi olan kişilerin zayıflamış bağışıklık sistemlerinde sadece prevalans kazanırlar

Antalya’daki Biorezonans Merkezleri:

Antalya’da biorezonans hizmeti veren Doktor Bülent Tütüncü’den randevu alarak herhangi bir rahatsızlığınız için biorezonans uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Bir Yorum
  1. Pingback: Antalya Biorezonans – Fonksiyonel Tıp Hakkında Her Şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu cad.Beytaş Sitesi B Blok K:5, D:13, Muratpaşa - Antalya

Bizi Arayın

Bizi Arayın

0530 884 9519

Biz Yazın

Biz Yazın

antalyabiorezonans@gmail.com

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon