Alerji Tedavisinde Biorezonans
168
post-template-default,single,single-post,postid-168,single-format-standard,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-584

Alerji Tedavisinde Biorezonans

Alerji Tedavisinde Biorezonans

Biorezonans yöntemi, alerjileri hızlı ve etkili bir şekilde tedavi etme yeteneği ile iyi bilinir hale gelmiştir. Açık bir başarı olan kelime, hastalar arasında hızla yayıldı ve sonuç olarak birçok alerji hastası, biyo-rezonans terapistlerinin uygulamalarını arıyor. Bu, alerjiden muzdarip insanların sayısının yıllardır sürekli olarak artması ve birçok hastanın geleneksel tıbbın mevcut seçeneklerinde hayal kırıklığına uğratılmasından kaynaklanmaktadır.

Biorezonans, alerjilerin tedavisinde 20 yıldan uzun bir süredir kullanılmaktadır. Alerjiler artık çok yaygın bir durumdur. Biorezonans cihazı kullanılarak ağrısız ve zararlı yan etkileri olmadan test edilip tedavi edilebilirler. Dr. Bülent Tütüncü’ye göre, alerjiler birçok kronik durum ile merkezi bir rol oynayabilir.

Tamamlayıcı tıp kapsamında, Biorezonans terapisi, denenmiş ve test edilmiş etkili bir yöntem olarak kabul edilmektedir.

Ülkemizde daha çok sigarayı bıraktıran yöntem olarak bilinen Biorezonans yöntemi, astım, alerji, kronik ağrı, bel ve boyun fıtığı vs. gibi hastalıkların tedavisinde de oldukça etkilidir ve hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

No Comments

Post A Comment