Antalya’da Biyorezonans Tedavisi
198
post-template-default,single,single-post,postid-198,single-format-standard,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-584

Antalya’da Biyorezonans Tedavisi

Antalya’da Biyorezonans Tedavisi

Antalya Biyorezonans Terapisi, hastalık semptomlarını herhangi bir zararlı yan etki yaşamadan tedavi etmek ve iyileştirmek için (girişimsel) invazif olmayan, etkili, zararsız ve yumuşak bir terapi tekniğidir. Biorezonans vücudun toksin veya stres yükünü azaltmasına yardımcı olur ve vücudun kendini iyileştirme kabiliyeti olan ‘öz düzenlemeyi’ geri kazanmasına yardımcı olur.

Antaya Biorezonans , dünya çapında biorezonans terapisi uygulayan güçlü bir ağın Antalya’da hizmet veren bir parçasıdır. Biorezonans terapisi özellikle alerjilerin tedavisinde, sigara bırakmada ve otoimmün hastalıkların iyileşmesinde oldukça etkili bir terapi yöntemidir. Size en iyi tedaviyi sunmak için gerekli tahlil ve tetkikler

Biorezonans tedavisi nasıl çalışır?

Biorezonans’ın temel çalışma prensibi şöyledir: her şey, bizim vücudumuz, hücrelerimiz ve organlarımı veya virüsler, patojenler, gıdalar, polenler veya kimyasallar frekans yaymaktadır. Bu frekanslardan gelen bilgiler, sağlık sorunlarımızın nerede ve ne olduğunu belirleyebilir.

Biorezonans terapisi, biyofiziksel düzeyde çalışır ve vücudumuzun elektromanyetik alanından ve vücudu etkileyen stresleri test etmek için ve ardından tedavi için gıdalar, polenler, bakteriler, virüsler ve kimyasallardan gelen bilgi sinyallerini veya frekanslarını kullanır.

Biorezonans terapisi, vücudumuzdaki frekans paternlerini veya giriş elektrotlu zararlı maddelerden toplayarak çalışır. Bu daha sonra
biorezonans terapisi cihazına bir kablo ile bağlanır. Sağlıksız frekanslar tespit edildiğinde doğru tedavi programı seçilir. Ardından danışana düzeltilmiş frekans çıkış elektrodu aracılığıyla verilir.

Biorezonans cihazı üzerindeki çeşitli programlar vücudun kendi kendini iyileştirme konusundaki savunma sistemini tetikler, teşvik eder ve destekler, bu tedavi edilen frekansları detoksifikasyon, güçlendirme veya dengeleme olabilir. Biorezonans terapisinin düşük seviyeli elektromanyetik frekansları, vücudun kendi düzenleyici sistemlerinin yardım ve desteklenmesini sağlayabilir.

n

No Comments

Post A Comment