Biorezonans Antalya – Biorezonans Tedavisi Nedir?
203
post-template-default,single,single-post,postid-203,single-format-standard,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-584

Biorezonans Antalya – Biorezonans Tedavisi Nedir?

Biorezonans Antalya – Biorezonans Tedavisi Nedir?

Biorezonans Antalya – Biorezonans Tedavisi Nedir?

Biorezonans, bir tamamlayıcı  tıp tedavi yöntemidir. Doktorlarınız tarafından uygulanan terapilere alternatif değil, iyileşme süreçlerini hızlandıran, daha sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamanızı kolaylaştıran, zahmetsiz, yan etkisiz, kimyasalsız ve kansız bir terapi yöntemidir. Biorezonans Antalya, biorezonans uygulaması ile ameliyatsız bel ve boyun ağrısı tedavisi, alerji tedavisi, ilaçsız sigara bırakma sağlama, vücuttaki diğer ağrıların tedavi edilmesi gibi konularda destek sağlamaktadır. Bu yöntem vücuda frekans verilmesiyle yapılır, dolayısı ile kimyasal bir uygulama yoktur fiziksel bir uygulama vardır. Hasta kişide tespit edilen bozuk frekansların, gönderilen frekanslar ile düzeltilmesi yöntemidir.

Rezonans Nedir?

Rezonans tınlaşım demektir. Belli bir frekansta bulunan sistemin, aynı frekansta bulunan sistem dışı bir titreşimin etkisinde kalarak daha yüksek genlikle titreşmesi olayıdır. Frekansların uyumu ile oluşmaktadır.

Biorezonans Tedavisinin Temeli

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Elektromanyetik frekanslarla uygulanır.

Biorezonans Nedir – Nasıl Çalışır?

Biorezonans yöntemi ilk defa 1970’li yıllarda ortaya çıkmış ve teknolojinin de gelişmesiyle daha ileri bir noktaya ulaşmayı başarabilmiştir. Temel olarak tüm maddelerin belli bir frekansta olma ve titreşim yayması esasına dayanır. Bu titreşim her madde, her canlı ve dolayısı ile her organ için farklı bir değerdedir. Sağlıklı kabul edilen titreşimler ölçümlenerek frekans aralıkları belirlenmiştir. Kişinin kendi sağlıklı frekansına dönmesi için özel bir makine olan biorezonans cihazı kullanılır. Kişiden gelen frekanslar bir taraftan cihaza gönderilirken, diğer taraftan cihazdan gelen uygun frekanslar kişiye uygulanır.

Biorezonans Antalya’da hangi tedaviler yapılabilir?

 • Bel ağrıları tedavisi
 • Boyun ağrıları tedavisi
 • Alerjiler ve alerjiden tamamen kurtulma
 • Kronik ağrılar tedavisi
 • Sindirim Sistemi
 • Migren
 • Çölyak
 • Sigara bırakma
 • Hormonal düzensizlikler
 • Stres
 • Uyku bozuklukları
 • Bağışıklık sistemi

Biorezonans Antalya ile ağrı tedavisi

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi – Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi

Biorezonans Antalya’da bel ve boyun ağrılarının sebep olduğu ağrılar için; fıtığın olduğu fakat ameliyat gerektirmeyen vakalarda ameliyatsız bel fıtığı tedavisiameliyatsız boyun fıtığı tedavisi yapılabilmektedir. Tedaviye gelen hastaların ağrılarının ameliyatsız şekilde giderilmesi sağlanmaktadır.

Biorezonans Antalya ile alerji tedavisi

Alerji, kişiden kişiye değişebilen aslında bir kişi için olumsuz etkisi olmayan maddelere karşı, alerjik kişinin bu maddeleri “yabancı madde” algılaması nedeniyle bağışıklık sisteminin savaşa girmesi ve reaksiyon oluşturması ile olmaktadır.

Önce alerji testi yapılır. Vücudun frekansını bozan alerjik maddeler çeşitli testler ile tespit edilir. Daha sonra bu maddelerin yabancı bir madde olarak algılanmasının normalleştirilmesi için biorezonans ile uygun titreşimler uygulanır. Yan etkisi olmayan bu yöntem ile yapılan biorezonans ile alerji tedavisisonucu hastalar alerjik olduğu maddeyi artık normal bir madde olarak görmeye başlayarak alerjilerini yenerler.

Biorezonans Antalya ile sigarayı bırakma

Merkezimizde uygulanan bu teknolojik ve bilimsel yöntemle sigaradan alınan frekanslar; ters işlem ile sigarayı bırakma isteğiyle gelen hastaya geri verilir. Böylece sigara içme isteğini uyandıran frekansların (titreşimlerin) silinmesi sağlanır. Siz de sigarayı bırakmak için ilaç yerine, biorezonans ile sigarayı bırakma tedavisini deneyebilirsiniz. Biorezonans ile sigarayı bırakmak için bize ulaşın ve bu illetten kolaylıkla kurtulun.

Antalya’da biorezonans tedavisi için bize ulaşın

Antalya biorezonans tedavisi için Antalya merkez başta olmak üzere tüm çevre Türkiye’nin tüm illerinden vatandaşlarımız, uluslararası düzeyde yabancı uyruklu ya da Türk asıllı bireyler için de hizmet vermekteyiz.

Antalya biorezonans merkezi olarak Antalya’nın her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz bir noktadayız ve istediğiniz konularda size yardımcı olmak için hazırız!

Biorezonans Antalya ile biorezonans tedavisi yaptırmak ya da aklınıza takılan her türlü konuda bilgi almak için bize ulaşın!

1 Comment

Post A Comment