Biorezonans Terapisinin Faydaları
177
page-template-default,page,page-id-177,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-584

Biorezonans Terapisinin Faydaları

Dünya genelinde olduğu kadar ülkemizde de çeşitli hastalıkların tedavisinde biorezonans yöntemini keşfeden insanların sayısı giderek artmaktadır. Klasik (konvansiyonel) tıpta hastalıkları için çare bulamayan ancak biorezonans tedavisiyle iyileşen, şifa bulan sayısız örnek var. Bizim web sayfamızda da Isparta’da alerjisini tedavi edemeyen ancak biorezonans terapisiyle şifa bulan bir örnek ile ilgili bilgiyi okuyabilirsiniz. Biorezonans tarafından yapılan teşhisler ve uygulanan terapiler bu terapi yöntemini daha da dikkat çekici kılıyor.

Biorezonans Destekleyicidir

Bu tedavi tekniği/teknolojisi 1970’li yıllardan beri uygulanmaktadır. Özellikle  Avusturalya, Asya, Avrupa, Yeni Zellanda ve Rusya gibi ülkelerde her geçen gün daha da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu anlamda biorezonans terapisi küresel bir terapi olarak kabul görmektedir.

Kansız, Müdahalesiz ve Acısız Bir Yöntemdir
Bu uygulamada hastaya herhangi bir müdahale, acı verecek bir girişim uygulanmamaktadır. Yani biorezonans terapisi invazif değildir ve herhangi bir  yan etkisi bulunmamaktadır. Sağladığı bu kolaylıklar ve teşhiste sunduğu destek sayesinde giderek yaygınlık kazanmaktadır.