Biorezonans Yöntemi ile Sigara Bırakma
77
post-template-default,single,single-post,postid-77,single-format-standard,bridge-core-2.5.7,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-24.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-584

Biorezonans Yöntemi ile Sigara Bırakma

Biorezonans Yöntemi ile Sigara Bırakma

Dünyadaki ve ülkemizdeki en yaygın ve tehlikeli bağımlılık türü sigara ve tütün bağımlılığıdır. Sigaraya karşı onca kampanya ve sistemli mücadeleye rağmen insanların sigaraya olan bağımlılığında gözle görülür bir azalma yaşanmamakta, aksine giderek genç nüfus arasında artan bir bağımlılık yaşandığı gözlemlenmektedir.

Sigaradan ve sigara bağımlılığından kurtulmak için insanlar çok çaba harcamasına rağmen bir türlü başa çıkamamakta ve sigaraya olan bağımlılık nedeniyle ciddi sağlık sorunları yaşamaktadır.

Sigara bağımlılığından kurtulmanın değişik yolları vardır. Günümüzün en etkili yöntemlerinden biri de sigara bağımlılığından biorezonans yöntemidir.

Biorezonans yöntemi kuantum fiziğinin kurallarıyla işleyen bir yöntemdir. Her maddenin bir titreşim frekansı olduğu bilgisine dayanır. Bu nedenle biorezonans cihazları acısız, ağrısız, yormadan ve herhangi bir yan etki yaratmadan sigara bağımlılığından kurtulmanızı sağlamaktadır.

Bu konuda yapılmış bilimsel çalışmalar da vardır. Bu çalışmalardan bazıları internet ortamında da yayımlanmıştır.

Şu linkten https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25231565 bu çalışmaları takip edebilirsiniz.

Biorezonans Yöntemiyle Sigara Bırakmak için yapmanız gereken tek şey sigarayı bırakmaya kararlı olmanız ve en yakınınızdaki Biorezonans merkezine gitmeniz. Antalya’da Biorezonans ile sigarayı bırakmak için Dr. Bülent Tütüncü’ye danışabilirsiniz. Kendisi size hem sigarayı bırakmanın

 

No Comments

Post A Comment